Potřebujeme vaši podporu

Zoopark Zájezd funguje především díky příjmům ze vstupného, tržeb ze suvenýry a také z darů, které nám posíláte. Veškeré peníze jdou do provozu a dalšího rozvoje – výsledkem jsou spokojená zvířata s úspěšnými odchovy i těch nejohroženějších druhů, a také spokojení návštěvníci s dětmi, které s radostí poznávají, proč je důležité pečovat o přírodu a užívat si krásný čas s rodinou.

DĚKUJEME!

Jak nám můžete pomoci?
  • Kupte si permanentku a zážitek na celý život
  • Adoptujte si svého oblíbence
  • Každý dar má pro zoo velký význam
  • Pomozte nám s propagací zoo

Buďte blíž přírodě po celý rok

Chodíte k nám rádi? Chtěli byste ještě častěji, třeba i jen na pár minut cestou z práce? Kupte si PERMANENTKU – s tou nepřenosnou (na jméno) u nás můžete být opravdu bez omezení, třeba každý den. Přenosná je ideální pro přátele nebo třeba pro zaměstnance ve firmě jako benefit, získáte s ní 10 vstupů za velmi výhodnou cenu.

Sobě a svým blízkým můžete pořídit i ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT – například krmení zvířat, soukromou prohlídku po zavíračce nebo možnost stát se na den ošetřovatelem, a poznat tak zoo opravdu zblízka. 

Více informací o permanentkách najdete zde a informace o zážitcích zde.

Podpořte své oblíbené zvíře

Přirostlo vám k srdci nějaké zvíře v naší zoo? Chcete se o něm dozvědět zajímavé informace a být součástí jeho života? Buďte jeho ADOPTIVNÍM RODIČEM nebo sponzorem. Vaše podpora má pro naši zoo velký význam.
S adopcí získáte nejen dobrý pocit (k nezaplacení), ale také možnost se se svým svěřencem potkat zblízka.

Více informací o adopcích najdete zde.

Fungujeme díky vám

Zvířata potřebují plnou péči každý den. V zimě topení, v létě chlad, denně kontrolované, vyvážené a kvalitní jídlo, tisíce cvrčků nebo exotické ovoce, odklizené bobky, čerstvé listí, novou vodu, umytá skla, opravené ploty, odborné a zároveň přehledné a zábavné cedulky, organizované návštěvy či komentovaná krmení, ve svém okolí krásné rostliny a upravené cesty. Návštěvníci nepohrdnou také ochlazením v létě a zahřátím v zimě, dobrým jídlem a kvalitní kávou, čistým a udržovaným hřištěm, pohodlným parkovištěm nebo zábavnými akcemi. 

Celá zoo funguje díky vám. Peníze z veřejných rozpočtů tvoří jen minimum našich příjmů a jsme za to rádi. Musíme svou práci dělat opravdu dobře, abyste byli vy (i zvířata) spokojení. 

Podpořit nás můžete například darem na transparentní účet nebo třeba darováním materiálu – napište nám prosím na info@zoopark-zajezd.cz