Občerstvení Pod Velbloudem

V klasickém rychlém občerstvení dostanete osvědčenou klasiku – twister s kuřecím masem, smažený sýr a hranolky, párek v rohlíku nebo domácí langoše. V letní sezoně je v provozu i gril. V nabídce je rovněž pestrá nabídka nealko nápojů a pivo.

Provozovatel: Jan Novák

Tel.: 606031142

D Bistro & Coffee

Ochutnejte skvělou kávu z rodinné pražírny nebo domácí limonády. D Bistro & Coffee nabízí i originální belgické hranolky nebo možnost občerstvení dle denní nabídky – mexické qeusadilly, burger s trhaným masem či pořádný americký hot dog.

Provozovatel: Jan Doskočil

Tel.: 604267580

E-mail: dbistroandcoffee@gmail.com

Pamětní mince

Originální suvenýr ze zoo? To jsou naše pamětní mince. Naleznete je v automatu u vstupu do Terárií nebo přímo na našich stáncích.

Do zoo na kole

Cyklisty v zoo vítáme. Kolo je možné “ustájit” do cyklostojanů, které jsou u obou pokladen.

WiFi

V nové části zoo (u velbloudů) je možné využít připojení k WiFi.

Dětské hřiště

Naše dětské hřiště potěší i ty nejmenší. Kromě množství prolézaček a houpaček je vybavené i vzdělávacími prvky. Zábava a poučení, to je Zoopark Zájezd!

Osvěžení

V horkém počasí přijde vhod každá možnost osvěžení. Mezi trampolínou a občerstvením je umístěná mlžná brána, kterou si mohou návštěvníci sami pouštět dle potřeby. Umýt ruce si můžete na všech WC nebo u mycích sloupků, které jsou u vstupu ke kozám nebo u občerstvení.

Trampolína

Součástí relaxační zóny je i velká vzduchová trampolína. Vstupenku lze zakoupit ve stánku přímo vedle trampolíny, na pokladnách u vstupu do zoo nebo v občerstvení. Vstupenka na trampolínu je 50 Kč. Pro děti do 3 let nebo se zakoupenou permanentkou je vstup na trampolínu zdarma.

Parkování

Parkování je možné na dvou místech. Hlavní parkoviště je mimo obec - vede z něj naučná stezka až k pokladně “U velbloudů”. V obci je menší parkoviště, které poskytuje významně menší kapacitu parkovacích míst. Pro osoby se sníženou pohyblivostí je vhodnější parkování na parkovišti v obci, kde je několik vyhrazených míst přímo pro ně.

Přebalovací pult

Pro ty úplně nejmenší návštěvníky máme připravený přebalovací pult na dámském WC v relaxační zóně.