Za pohádkovými bytostmi do Zooparku Zájezd

Jako v pohádce! Tak přesně se budete cítit, když si naplánujete výlet do Zooparku Zájezd v sobotu 10. června. Připravili jsme pro vás bohatý program plný pohádkových bytostí, záludných úkolů nebo hudební show! Nechte se namalovat jako vaše oblíbená pohádková bytost, vyzkoušejte mušku na historické střelnici nebo si vyzkoušejte outdoorovou hru zaměřenou na šelmy a jejich pověst, která je třeba i díky pohádkám někdy trochu pošramocená. „Už po staletí máme o šelmách zkreslenou představu. Vnímáme je jako dravce, kteří využijí každou příležitost k tomu, aby nám ublížili. My vám představíme šelmy v zcela jiném světle.
Outdoorová hra vás provede světem šelem a vy zjistíte, že ačkoli se šelmy mohou zdát nebezpečné, my lidé jsme pro ně daleko větším nebezpečím,“ říká k sobotnímu programu jeden z organizátorů Jan Holeček z DDM Praha 6 – Vypich.
Hned po příchodu do zoo si proto nezapomeňte na pokladně vyzvednout herní kartu. Outdoorovou hru ŠELMY V POHÁDCE připravili lektoři DDM Praha 6 – Vypich společně s žáky ZŠ Stehelčeves. Areálem zoo se budou toulat i čarodějnice, princezny, strašidla a mnoho dalších. A v 15:00 se ůžete těšit na vystoupení uskupení ZLOBIDLA S.R.O., které rozjede svou jedinečnou hudební show pro malé i velké.

Sdílet:

Další články